Integracja poprzez kulturę i sztukę

Fundacja „Otwieramy Kulturę i Sztukę” powstała z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest integracja społeczna oraz umożliwienie pełnego uczestnictwa w życiu kulturalnym i artystycznym.

Audiodeskrypcja

Napisy dla niesłyszących

Język migowy

Pismo punktowe

Ikona

Publikacja: środa, 21 listopada 2018r.

Gniezno, Królowa Śniegu z audiodeskrypcją

2 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy do Teatru Fredry w Gnieźnie na spektakl "Królowa Śniegu" z audiodeskrypcją.

Ikona

Publikacja: środa, 21 listopada 2018r.

Warszawa, Mój Dzikus z audiodeskrypcją

27 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do Teatru Kamienica w Warszawie na spektakl "Mój Dzikus" z audiodeskrypcją.

Ikona

Publikacja: środa, 4 lipca 2018r.

Audiodeskrypcja w ZOO

Jesteś opiekunem, nauczycielem, wychowawcą osób niewidomych lub słabowidzących, a może sam jesteś niewidomy? Fundacja Otwieramy Kulturę i Sztukę oraz Zoo w Poznaniu zapraszają na wycieczki do świata zwierząt w ramach projektu: Dotykasz->Czujesz->Poznajesz. Podczas dedykowanej (...)