Ikona

Publikacja: wtorek, 26 marca 2019r.

Audiodeskrypcja w Mołdawii

W dniach 29 marca - 3 kwietnia przeprowadzimy warsztaty z audiodeskrypcji w Kiszyniowie (Mołdawia). W projekcie wezmą udział przedstawiciele organizacji NGO z Mołdawii, Gruzii, Ukrainy, Czech i Słowacji. Projekt realizowany przez Fundację HumanDoc, finansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

Ikona

Publikacja: wtorek, 1 stycznia 2019r.

Teledysk z napisami i AD promujący adopcje psów seniorów

Młodzież ze Stowarzyszenia 180 Stopni nagrała teledysk "Pieskie życie", by pomóc psom seniorom ze schroniska Ciapkowo w znalezieniu domów. Ta wersja teledysku jest z napisami dla niesłyszących i audiodeskrypcją, opracowanymi przez naszą fundację. Zapraszamy do oglądania (...)

Ikona

Publikacja: środa, 21 listopada 2018r.

Gniezno, Królowa Śniegu z audiodeskrypcją

2 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy do Teatru Fredry w Gnieźnie na spektakl "Królowa Śniegu" z audiodeskrypcją.

Ikona

Publikacja: środa, 21 listopada 2018r.

Warszawa, Mój Dzikus z audiodeskrypcją

27 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do Teatru Kamienica w Warszawie na spektakl "Mój Dzikus" z audiodeskrypcją.

Ikona

Publikacja: środa, 4 lipca 2018r.

Audiodeskrypcja w ZOO

Jesteś opiekunem, nauczycielem, wychowawcą osób niewidomych lub słabowidzących, a może sam jesteś niewidomy? Skorzystaj z dedykowanej wycieczki do ZOO w Poznaniu, podczas której: wysłuchasz opisu wybranych zwierząt mieszkających w poznańskim ZOO; dotkniesz fragment (...)

Ikona

Publikacja: czwartek, 21 czerwca 2018r.

18 urodziny Funduszu Wyszehradzkiego

8 czerwca mieliśmy przyjemność brać udział w 18 urodzinach Funduszu Wyszechradzkiego w Bratysławie, poprzedzonych warsztatami. Wszyscy uczestnicy: grantobiorcy i naukowcy byli związani z zupełnie odmiennymi obszarami działań/badań, co sprawiło, że wymiana doświadczeń była niezwykle (...)

Ikona

Publikacja: poniedziałek, 14 maja 2018r.

Jak Igor Tadka na zbiórkę doprowadził

14 maja to dzień wydania naszej fundacyjnej bajki "Jak Igor Tadka na zbiórkę doprowadził" autorstwa Tadeusza Szechowskiego. Igor to niewidomy młodzieniec, który pomaga zagubionemu w Poznaniu Tadkowi odnaleźć drogę i klasę. Ilość egzemplarzy ograniczona. (ISBN: (...)

Ikona

Publikacja: wtorek, 8 maja 2018r.

Od 11 maja audiodeskrypcja w Muzeum Archeologicznym!

Od 11 maja wystawa stała "Tu powstała Polska" w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu będzie dostępna z audiodeskrypcją. Dodatkowe informacje oraz plan plików do odsłuchania dostępne pismem punktowym :)

Ikona

Publikacja: piątek, 26 stycznia 2018r.

Audio description over the borders

Już jutro wraz z Fundacją HumanDoc rozpoczynamy realizację projektu "Audio description over the borders".  Pierwszy etap to opracowanie audiodeskrypcji do jednej z wystaw stałych Muzeum Archeologicznego w Poznaniu. Informacje o projekcie będziemy na bieżąco uzupełniać. Zapraszamy (...)

Ikona

Publikacja: wtorek, 16 stycznia 2018r.

Audio description over the borders

Nowy rok rozpoczynamy nowym projektem "Audio description over the borders", realizowanym wraz z Fundacją HumanDoc z Polski oraz partnerami z Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii, finansowanym ze środków Visegrad Fund.

1. «
  4. »