• Zadzwoń: + 48 570 330 372

Ikona

Publikacja: poniedziałek, 31 maja 2021r.

Webinarium na temat dostępnych kin, teatrów, muzeów i telewizji

29 kwietnia 2021 roku mieliśmy przyjemność prowadzić webinar na temat dostępnych kin, teatrów, muzeów i telewizji. Nie zabrakło również wzmianki o dostępnych multimediach i standardzie WCAG.

Ikona

Publikacja: poniedziałek, 31 maja 2021r.

Warsztaty dla Kadr Kultury

24 listopada 2020 roku odbyły się WARSZTATY DLA KADR KULTURY, które mieliśmy możliwość prowadzić. Warsztat był dedykowany przedstawicielom i przedstawicielkom instytucji kultury i NGO, a jego ideą było poszerzenie wiedzy i pogłębienie empatii wobec osób z różnymi (...)

Ikona

Publikacja: wtorek, 25 lutego 2020r.

Audiobook "Jak Igor Tadka na zbiórkę doprowadził"

Miło nam poinformować, że bajka o Igorze i Tadku doczekała się wersji audio. Zapraszamy do słuchania :) Kliknij - > Bajka w wersji polskiej_do odsłuchu nr ISBN 978-83-950708-1-5 Kliknij - > Bajka w wersji rosyjskiej_do odsłuchu nr ISBN 978-83-950708-2-2

Ikona

Publikacja: piątek, 18 października 2019r.

Szkolenie z WCAG 2.1

28 listopada zapraszamy na szkolenie "Zaprojektuj dostępną stronę internetową i dokumenty cyfrowe zgodnie ze standardem WCAG 2.1"! miejsce: ul. Św. Marcin 29/8, Poznań godziny: 9.30-16.00 W dobie globalizacji szybka i dostępna informacja cyfrowa odgrywa bardzo ważną rolę.

Ikona

Publikacja: czwartek, 3 października 2019r.

Najlepszy projekt

Nasz zeszłoroczny projekt „Audio description across borders, który realizowaliśmy z Fundacją HumanDoc i partnerami z Czech, Ukrainy, Mołdawii i Gruzji - najlepszym projektem Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego! :)

Ikona

Publikacja: czwartek, 3 października 2019r.

Lato w teatrze

Tego lata Teatr Fredry z Gniezna realizował projekt "Lato w teatrze", w którym aktywnie i z przyjemnością uczestniczyliśmy. Przeprowadzilismy warsztaty dla dzieci, zapoznając ich ze społecznością osób niewidomych i niesłyszących. Warsztaty rozpoczęły się w poznańskim (...)

Ikona

Publikacja: środa, 2 października 2019r.

Konferencja naukowa "Republika Musicali"

7 czerwca 2019 w Poznaniu, wzięliśmy udział w konferencji naukowej "Republika Musicali", gdzie mieliśmy możliwość opowiedzieć o audiodeskrypcji do... musicali :)

Ikona

Publikacja: środa, 2 października 2019r.

Audiodeskrypcja w Warszawie - kontynuacja projektu

W czerwcu 2019 do Warszawy przyjechali nasi partnerzy z Mołdawii, Ukrainy, Czech i Gruzji, by kontynułować projekt rozpoczęty w Mołdawii. Zreazlizowaliśmy warsztaty, w ramach których uczestnicy opracowali skrypty do kilku filmów fabularnych we własnych językach. Projekt realizowany (...)

Ikona

Publikacja: poniedziałek, 30 września 2019r.

Master Class na Molodist w Kijowie

W maju 2019, jako partner fundacji HumanDoc, mielismy okazję prowadzić master class z audiodeskrypcji na festiwalu filmowym Molodist w Kijowie (Ukraina).

Ikona

Publikacja: poniedziałek, 30 września 2019r.

Warsztaty w CKWZ we Wrocławiu

W dniach 8-12 kwietnia, w ramach projektu Castle, we wrocławskim Centrum Kultury odbyły się międzynarodowe warsztaty, dotyczące udostępniania kultury. Wzięliśmy oczywiście czynny udział :)

1. «
  5. »